Hakkımızda

Biz Kimiz?

POLİMOT LİNEER HAREKET SİSTEMLERİ hidrolik ve lineer hareket sistemleri alanında ulusal ve uluslararası pazarlara hizmet vermek üzere Türkiye’de kurulmuştur.POLİMOT markasına bağlı olarak uzun yıllara dayanan üretim, tecrübe, teknik kadro ve modern son teknoloji üretim fabrikasında yüksek kalite ile hizmet vermektedir.

Müşteri talepleri doğrultusunda ürün çeşitliliğini arttırmıştır. Her geçen gün ürün yelpazesini sürekli geliştirmekte, yenilemekte ve AR-GE çalışmalarına önem vererek müşteri memnuniyetini arttırmak için proje bazlı çözümler sunmaktadır.

POLİMOT, değişimi ve gelişimi yakından takip eden, tercih edilen marka olmayı ve ürünlerini uluslararası pazara sunmayı hedeflemektedir.

Üretimde kullanılan kalıpların büyük çoğunluğu araştırma ve geliştirme departmanımızda kendi kalıp ve model fabrikamızda hazırlanmaktadır. Geniş imkanlarımız ile müşteri ihtiyaçlarını karşılayacak alternatif çözümler sunabilmekteyiz.

POLİMOT, kaliteli üretime odaklanmış, sürekli gelişim için çaba gösteren tüm personeli ile “müşteri memnuniyeti” sağlamayı ve vazgeçilmez bir ürün olarak ulusal ve uluslararası pazarda rekabet edebilmeyi hedeflemektedir.

Müşterilerimize, personelimize, tüm sağlık çalışanlarımıza ve bu şirketin hayatta ve teknoloji ortamında başarılı olmasını arzulayan tüm dostlarımıza minnet ve şükranlarımızla teşekkür ederiz.

Saygılarımla,

01

VİZYONUMUZ

Dünyanın en başarılı ve saygın Lineer Hareket Şirketi olmak…

02

MİSYONUMUZ

Verimliliği arttırmalarına, maliyetleri düşürmelerine ve kaliteyi en üst düzeye çıkarmalarına yardımcı olacak yenilikçi ve sürdürülebilir teknik çözümler sağlamak için müşterilerimizle aktif olarak ortak olun…

03

DEĞERLERİMİZ

Müşterilerimize, Satıcılarımıza ve Ekibimize saygı duyuyor ve onları önemsiyoruz. Her biri kurumumuza önemli katkılar sağlıyor…

tr_TRTR
X